Міністерство закордонних справ України

Київ 10:22

Підписано договір про співпрацю між Національним аерокосмічним університетом ім. М.Жуковського («ХАІ») та Національною авіаційною академією Азербайджану

25 листопада 2019, 14:35

25 листопада у м.Баку відбулось підписання договору про співпрацю між Національним аерокосмічним університетом ім. М.Жуковського («ХАІ») та Національною авіаційною академією Азербайджану. З української сторони документ підписали ректор Національного аерокосмічного університету ім. М.Жуковського («ХАІ») Микола Нечипорук, з азербайджанської ректор Національної авіаційної академії Азербайджану Аріф Пашаєв. У зустрічі також взяли участь Посол України в Азербайджанській Республіці Владислав Каневський та президент ЗАТ «Азербайджанські авіалінії» Джахангір Аскеров.

Під час зустрічі сторони відзначили взаємну зацікавленість у розширенні контактів, а також реалізації спільних наукових та освітніх проектів в авіаційній та космічній сферах, включаючи розробку і впровадженні інноваційних технологій, а також науково-технічних досліджень, проведення спільних конференцій та симпозіумів.

Наявна в «ХАІ» авторитетна наукова школа, багаторічний досвід з підготовки кваліфікованих кадрів, користуються попитом у контексті розвитку в Азербайджані аерокосмічної галузі. Відтак, з боку Посла України в АР та президента ЗАТ «Азербайджанські авіалінії» висловлено запевнення у наданні всебічної підтримки перспективним проектам у цій сфері.

Крім того, за заслуги у науковій сфері, а також у налагодженні співпраці між двома навчальними закладами, ректор М.Нечипорук оголосив про рішення Вченої ради «ХАІ» присвоїти звання почесного професора «ХАІ» ректору Національної авіаційної академії Азербайджану А.Пашаєву.

 

Посольство України й надалі всебічно сприятиме розширенню «географії» співпраці між Україною і Азербайджаном в освітній і науковій сферах.

Останні новини

До Посольства України надійшли співчуття у зв'язку із катастрофою авіарейсу Тегеран-Київ "Міжнародних авіаліній України" | 10 січня, 18:04

До Посольства України в Азербайджанській Республіці надійшли чисельні співчуття у зв'язку із жахливою катастрофою 8 січня літака Boeing-737 рейсу Тегеран-Київ компанії "Міжнародні авіалінії України", що забрала життя 176 людей. 

В Баку відбувся святковий концерт «Українські вечорниці - 2019» | 28 грудня 2019, 23:05

28 грудня в Баку відбувся традиційний святковий концерт «Українські вечорниці - 2019», організований діаспорськими організаціями «Український конгрес Азербайджану» та «Українська громади імені І.Франка у місті Сумгаїт». Проведення наприкінці кожного року таких заходів стало вже доброю традицією, яка активно підтримується Посольством України в Азербайджані.

Відбулась зустріч голів Центральних виборчих комісій України та Азербайджану | 22 грудня 2019, 17:03

22 грудня, напередодні проведення в Азербайджані чергових муніципальних виборів, офіційні спостерігачі Голова ЦВК України О.Діденко та заступник Голови В.Плукар зустрілись з Головою ЦВК М.Панаховим. У зустрічі також узяв участь Посол України в АР В.Каневський.

Посол України в Азербайджанській Республіці В.Каневський провів зустріч з Міністром енергетики Азербайджанської Республіки П.Шахбазовим | 19 грудня 2019, 16:06

Відповідно до домовленостей, досягнутих за результатами переговорів Президента України В.Зеленського з Президентом Азербайджанської Республіки І.Алієввим, Посол України в Азербайджанській Республіці В.Каневський провів зустріч з Міністром енергетики Азербайджанської Республіки П.Шахбазовим.

Перша леді України О.Зеленська ознайомилася з роботою Українського жіночого бізнес-клубу в Баку | 19 грудня 2019, 10:20

У рамках офіційного візиту Президента України до Азербайджану  перша леді Олена Зеленська зустрілася з представницями Українського жіночого бізнес-клубу у м. Баку.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes