Міністерство закордонних справ України

Київ 10:24

Від українських вареників до культурної дипломатії

28 листопада 2019, 14:38

28 листопада в Баку проведено майстер клас з приготування традиційних українських страв за участю дружин послів іноземних держав акредитованих в АР, керівників культурних та освітніх закладів АР, журналістів, представників української діаспори в Азербайджані.

Господинями заходу стали дружина Посла України в Азербайджанській Республіці Людмила Гребеніченко та власниця ресторану «Солоха» Лідія Алієва-Шестак.

Гості опанували мистецтво приготування однієї з самих відомих у світі страв традиційної української кухні - вареників.

Справжню родинну атмосферу заходу допомогли створити співробітники української дипустанови виконанням українських народних пісень та ознайомленням присутніх з традиціями української кухні.

На завершення заходу відбулася дегустація зроблених власноруч вареників та куштування інших національних страв.

Майстер-клас став чудовою нагодою поринути в історію та культуру України, відчути традиційну українську гостинність та щедрість. Але головним надбанням зустрічі стало налагодження по справжньому дружніх, приязних зв’язків між представниками різних культур, націй та релігій.

 

 

 

 

  

   

Останні новини

До Посольства України надійшли співчуття у зв'язку із катастрофою авіарейсу Тегеран-Київ "Міжнародних авіаліній України" | 10 січня, 18:04

До Посольства України в Азербайджанській Республіці надійшли чисельні співчуття у зв'язку із жахливою катастрофою 8 січня літака Boeing-737 рейсу Тегеран-Київ компанії "Міжнародні авіалінії України", що забрала життя 176 людей. 

В Баку відбувся святковий концерт «Українські вечорниці - 2019» | 28 грудня 2019, 23:05

28 грудня в Баку відбувся традиційний святковий концерт «Українські вечорниці - 2019», організований діаспорськими організаціями «Український конгрес Азербайджану» та «Українська громади імені І.Франка у місті Сумгаїт». Проведення наприкінці кожного року таких заходів стало вже доброю традицією, яка активно підтримується Посольством України в Азербайджані.

Відбулась зустріч голів Центральних виборчих комісій України та Азербайджану | 22 грудня 2019, 17:03

22 грудня, напередодні проведення в Азербайджані чергових муніципальних виборів, офіційні спостерігачі Голова ЦВК України О.Діденко та заступник Голови В.Плукар зустрілись з Головою ЦВК М.Панаховим. У зустрічі також узяв участь Посол України в АР В.Каневський.

Посол України в Азербайджанській Республіці В.Каневський провів зустріч з Міністром енергетики Азербайджанської Республіки П.Шахбазовим | 19 грудня 2019, 16:06

Відповідно до домовленостей, досягнутих за результатами переговорів Президента України В.Зеленського з Президентом Азербайджанської Республіки І.Алієввим, Посол України в Азербайджанській Республіці В.Каневський провів зустріч з Міністром енергетики Азербайджанської Республіки П.Шахбазовим.

Перша леді України О.Зеленська ознайомилася з роботою Українського жіночого бізнес-клубу в Баку | 19 грудня 2019, 10:20

У рамках офіційного візиту Президента України до Азербайджану  перша леді Олена Зеленська зустрілася з представницями Українського жіночого бізнес-клубу у м. Баку.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes