Міністерство закордонних справ України

Київ 11:12

Зустріч Посла України в АР В.Каневського із Героєм України Д.Ківою.

29 листопада 2019, 15:24

29 листопада 2019 року відбулася зустріч Посла України в АР Влидаслава Каневського із Героєм України Дмитром Ківою.

У ході зустрічі, зокрема, були обговорені перспективи двостороннього співробітництва України та Азербайджану в авіаційній галузі.

Останні новини

До Посольства України надійшли співчуття у зв'язку із катастрофою авіарейсу Тегеран-Київ "Міжнародних авіаліній України" | 10 січня, 18:04

До Посольства України в Азербайджанській Республіці надійшли чисельні співчуття у зв'язку із жахливою катастрофою 8 січня літака Boeing-737 рейсу Тегеран-Київ компанії "Міжнародні авіалінії України", що забрала життя 176 людей. 

В Баку відбувся святковий концерт «Українські вечорниці - 2019» | 28 грудня 2019, 23:05

28 грудня в Баку відбувся традиційний святковий концерт «Українські вечорниці - 2019», організований діаспорськими організаціями «Український конгрес Азербайджану» та «Українська громади імені І.Франка у місті Сумгаїт». Проведення наприкінці кожного року таких заходів стало вже доброю традицією, яка активно підтримується Посольством України в Азербайджані.

Відбулась зустріч голів Центральних виборчих комісій України та Азербайджану | 22 грудня 2019, 17:03

22 грудня, напередодні проведення в Азербайджані чергових муніципальних виборів, офіційні спостерігачі Голова ЦВК України О.Діденко та заступник Голови В.Плукар зустрілись з Головою ЦВК М.Панаховим. У зустрічі також узяв участь Посол України в АР В.Каневський.

Посол України в Азербайджанській Республіці В.Каневський провів зустріч з Міністром енергетики Азербайджанської Республіки П.Шахбазовим | 19 грудня 2019, 16:06

Відповідно до домовленостей, досягнутих за результатами переговорів Президента України В.Зеленського з Президентом Азербайджанської Республіки І.Алієввим, Посол України в Азербайджанській Республіці В.Каневський провів зустріч з Міністром енергетики Азербайджанської Республіки П.Шахбазовим.

Перша леді України О.Зеленська ознайомилася з роботою Українського жіночого бізнес-клубу в Баку | 19 грудня 2019, 10:20

У рамках офіційного візиту Президента України до Азербайджану  перша леді Олена Зеленська зустрілася з представницями Українського жіночого бізнес-клубу у м. Баку.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes