Міністерство закордонних справ України

Київ 17:27

Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення Антикорупційної програми Міністерства закордонних справ України на 2019 - 2021 роки

16 квітня, 12:00

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводить обговоренняМіністерство закордонних справ України.

2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення проект Антикорупційної програми Міністерства закордонних справ України на 2019 - 2021 роки.

3. Опублікований на офіційному веб-сайті органу виконавчої влади тексту проекту Антикорупційної програми Міністерства закордонних справ України на 2019 - 2021 роки.

4. Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін – відсутні.

5. Відомості про місце і час проведення публічних заходів,  порядок обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників – нарада з громадськістю відбудеться 06 травня 2019 року, о 15:30, за адресою: м.Київ, пл.Михайлівська, 1 (ІІІ під’їзд), заявки на реєстрацію учасників надсилати на електрону адресу: spk@mfa.gov.ua.

6. Поштова та електронна адреси, строк і форма подання письмових пропозицій та зауважень – пропозиції та зауваження приймаються до 18:00 02.05.2019 у письмовій формі: електронні – на адресу електронної пошти: spk@mfa.gov.ua, друковані – на поштову адресу «Сектор з питань запобігання та протидії корупції МЗС, пл.Михайлівська, 1, м.Київ, 01018».

7. Адреса і номер телефону, за якими надаються консультації з
питання, що винесено на публічне громадське обговорення -
м.Київ, пл.Михайлівська, 1 (ІІІ під’їзд), Сектор з питань запобігання та протидії корупції МЗС, т.(044)238-15-87, spk@mfa.gov.ua.

8. Прізвище, ім'я відповідальної особи органу виконавчої влади – головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції, Шевченко Анастасія Олегівна.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення – результати публічного обговорення публікуватимуться не пізніше 08 травня 2019 року на офіційному веб-сайті МЗС (Публічна інформація/Публічна інформація/консультації з громадськістю).

Інші оголошення

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes