• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Français
  • Español
  • Português
  • العربية
Міністр закордонних справ Леонід Кожара прийняв Посла Республіки Індія в Україні Раджива Кумара Чандера
Опубліковано 11 лютого 2013 року о 15:30

У ході зустрічі було наголошено на непересічному значенні державного візиту Президента України В.Ф.Януковича до Індії, який відбувся 9-12 грудня 2012 р., та ухваленні за його підсумками Спільної заяви про встановлення відносин всеохоплюючого партнерства між Україною та Індією.

У цьому контексті було домовлено вжити спільних заходів для підтримання регулярного політичного діалогу на високому та найвищому рівнях з метою забезпечення належної реалізації домовленостей, досягнутих під час минулорічного українсько-індійського саміту.

Окрему увагу було приділено проведенню чергового засідання Спільної міжурядової українсько-індійської комісії з торговельного, економічного, наукового, технічного, промислового і культурного співробітництва та засідань відповідних робочих груп в її рамках.

Міністр закордонних справ України Л.О.Кожара поновив своє запрошення Главі МЗС Індії Салману Куршіду відвідати Україну з офіційним візитом.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux