• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Français
 • Español
 • Português
 • العربية
2) Країни світу: режим в’їзду громадян України
Опубліковано 23 жовтня 2019 року о 13:56

Режим в'їзду: Візовий

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Азербайджанської Республіки про безвізові поїздки громадян від 14.02.2002 р.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (дипломатичний, службовий паспорт); до 90 днів протягом 180 днів (паспорт громадянина України для виїзду за кордон)

Угода між Урядом України та Урядом Республіки Албанія про безвізові поїздки громадян по дипломатичних та службових паспортах від 19.04.2002 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Радою Міністрів Республіки Албанія про взаємне скасування візових вимог від 04.11.2016 р.

Режим в'їзду: Візовий.

Режим в'їзду: Візовий.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, посвідчення особи моряка за наявності запису у судновій ролі або витягу з неї).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Антигуа і Барбуди про взаємне скасування візових вимог від 05.02.2018 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»Антигуа і Барбуда

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, біометричних службового паспорта та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, а також паспорта громадянина України для виїзду за кордон у разі наявності законних підстав для в’їзду в Андорру/виїзду з Андорри з/до Іспанії або Франції).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Андорра

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 90 днів протягом 180 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон).

Угода між Урядом України та Урядом Аргентинської Республіки про відмову від віз для осіб, що користуються дипломатичними, службовими або офіційними паспортами, від 27.10.1995 р.

Угода між Урядом України та Урядом Аргентинської Республіки про скасування віз від 20.04.2011 р.

Протокол між Урядом України та Урядом Аргентинської Республіки про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Аргентинської Республіки про скасування віз

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Аргентина

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників біометричних дипломатичного паспорта, службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Режим в'їзду: Візовий. 

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Афганістан

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон.

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Багами

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

 Дозволений строк безвізового перебування: до 28 днів.

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон або е-візи.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Бахрейн

Режим в'їзду: Візовий*.

* громадяни України, які мають дійсну багаторазову візу США або дійсний дозвіл на постійне проживання в США, можуть в’їжджати та перебувати в країні без візи строком до 30 днів за паспортним документом, який має бути дійсним принаймні 6 місяців з дати запланованого в'їзду до Белізу.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Беліз

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Бенін

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини, паспорт громадянина України*).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів (до 30 днів без реєстрації)

* виключно для громадян України – жителів прикордонних районів України, які в’їжджають до Білорусі на умовах Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Білорусь про порядок перетинання українсько-білоруського державного кордону громадянами, які проживають у прикордонних районах 1998 року.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про безвізові поїздки громадян від 12.06.2009 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Білорусь про порядок перетинання українсько-білоруського державного кордону громадянами, які проживають у прикордонних районах від 12.12.1998 р.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 18.06.2007р.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 23.07.2012 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Болгарія про взаємні поїздки громадян від 15.11.2001р. (застосовується в частині, що не суперечить положенням Угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз, окрім безвізових поїздок власників службових паспортів)

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Болівія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників біометричних дипломатичного паспорта, службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Режим в'їзду:  Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів протягом 2х місяців від дати першого в’їзду

Угода (у формі обміну нотами) про взаємні поїздки громадян від 12.03.2002 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Радою Міністрів Боснії і Герцеговини про умови взаємних поїздок громадян від 15.04.2011 р.

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Ботсвана

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон) для туристичних та ділових поїздок.

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів

Угода між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Бразилія про умови взаємних безвізових поїздок громадян з дипломатичними та службовими паспортами від 25.10.1995 р.

Угода між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Бразилія про часткову відмову від віз від 02.12.2009 р.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів (за паспортом громадянина для виїзду за кордон); до 14 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом)

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Брунею Даруссаламу про безвізові поїздки власників дипломатичних, службових та офіційних паспортів (у формі обміну нотами) від 27.12.2004 р.

Угода (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Його Величності Султана і Янг Ді-Пертуана Брунею Даруссаламу про взаємне скасування віз для громадян, які користуються паспортами для виїзду за кордон від 15.03.2011 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Бруней Даруссалам

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Буркіна-Фасо

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Бурунді

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Бутан

Режим в’їзду: Безвізовий для поїздок з туристичною метою (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Вануату

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Ватикан

Режим в'їзду: Безвізовий для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта; візовий для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Дозволений строк безвізового перебування (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом): до 90 днів з дати в’їзду.

Угода між Урядом України та Урядом Боліварської Республіки Венесуела про відмову від віз для громадян, які користуються дипломатичними та службовими паспортами від 23.02.2006 р

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Венесуела

Режим в'їзду: 

 • Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта моряка).
 • Візовий (для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).


Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 30 днів (за паспортом моряка)

Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон (для поїздок з туристичною метою).

Угода між Урядом України та Урядом Соціалістичної Республіки В’єтнам про умови взаємних безвізових поїздок громадян від 21.10.1993 р.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Вірменія про безвізові поїздки громадян від 23.12.1999 р.

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Габон

Режим в'їзду: Безвізовий для поїздок з туристичною метою (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Гаїті

Режим в’їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Гамбія

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Гана

Режим в’їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Гаяна

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників біометричних дипломатичного паспорта, службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини) для поїздок з туристичною метою.

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Гватемала

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників біометричних дипломатичного паспорта, службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Режим в'їзду: Візовий.

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи. 

Режим в'їзду: Безвізовий для поїздок з туристичною метою (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Гондурас

Режим в'їзду: Безвізовий для поїздок з метою туризму або здійснення неоплачуваної діяльності (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дійсних не менш ніж 6 місяців з дати в'їзду).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Гренади про скасування візових вимог від 16.07.2020 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Гренада

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Кабінетом Міністрів України та Виконавчою Владою Грузії про безвізові поїздки громадян від 31.03.1999 р.

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Джибуті

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Угода між Урядом України та Урядом Співдружності Домініки про взаємне скасування візових вимог від 15.05.2019 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Домініка

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 30 днів (для поїздок за паспортом громадянина України для виїзду за кордон з туристичною карткою, що оформлюється он-лайн або в аеропорту по прибуттю).

Угода між Урядом України та Урядом Домініканської Республіки про відмову від віз для громадян, які користуються дипломатичними та службовими паспортами від 25.09.2002 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Домініканська Республіка

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, посвідчення особи моряка (за наявності запису у судновій ролі або виписки з неї), посвідчення члена екіпажу (за наявності запису в польотному завданні).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (з можливістю продовження строку перебування на додаткові 90 днів протягом одного року з дати першого в’їзду).

Угода між Урядом України та Урядом Республіки Еквадор про взаємне скасування візових вимог від 25.09.2019 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Еквадор

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Екваторіальна Гвінея

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Еритрея

Режим в'їзду: Безвізовий для поїздок з туристичною метою (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів.

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон або е-візи.

формація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Ефіопія

Режим в’їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта), візовий для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини.

Можливе оформлення туристичної візи в пунктах перетину кордону (строком до 30 днів). В аеропорту м.Шарм ель-Шейх безкоштовно оформлюється дозвіл на в’їзд та перебування з туристичною метою (дозволяє знаходитись на території провінції Південний Синай строком до 14 днів).

Можливе оформлення е-візи.

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом)

Угода між Урядом України та Урядом Арабської Республіки Єгипет про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються дипломатичними, службовими або спеціальними паспортами, від 07.12.2010 р.

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Ємен

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон або е-візи.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Замбія

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон або е-візи.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Зімбабве

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта), візовий (для пред’явників службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзним документом дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом)

Можливе оформлення е-візи (строком до 60 днів) для поїздок з туристичною, діловою метою, з метою відвідання друзів чи родичів або для короткострокового лікування. Детальніше - за цим посиланням.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індія про безвізові поїздки громадян, які користуються дипломатичними паспортами, від 25.11.2011 р.

Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дійсних протягом не менш ніж 6-ти місяців з дати в'їзду).

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 30 днів для поїздок з метою туризму, відвідання родини або друзів, культурного/наукового обміну, поїздок у службових справах, транзитного прямування (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон).

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індонезія про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються дипломатичними та службовими паспортами, від 05.08.2016 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Індонезія

Режим в'їзду: Візовий.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта), візовий (для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів (за дипалотичним паспортом, службовим паспортом)

Можливе оформлення е-візи (строком до 30 днів) для поїздок з туристичною метою, детальніше – за цим посиланням.

Меморандум про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Ісламської Республіки Іран з питань безвізових поїздок громадян з дипломатичними і службовими паспортами від 15.03.1993 р. 

Режим в'їзду: Візовий.

Громадяни України, які мають дійсну британську візу, можуть в’їжджати і перебувати в Ірландії без ірландської візи строком до 90 днів (за умови попереднього відвідання Сполученого Королівства), детальніше про умови спрощеного порядку в'їзду – за цим посиланням.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Ісландія про спрощення оформлення віз від 25.09.2013 р. 

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Ісландія

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон (для туристичних поїздок). Віза оформлюється безкоштовно за наявності попередньо придбаного «Єдиного туристичного квитка» (Jordanpass).

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Кабо-Верде

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини) 

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 діб протягом 180 діб з дня першого перетину державного кордону

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Казахстан про взаємні поїздки громадян від 19.05.2000 р.

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Камбоджа

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Камерун

Режим в'їзду: Візовий. Безвізовий для громадян України-резидентів США (пред’явників Green Card).

Режим в’їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Візовий (для пред'явників службового паспорта).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів (за дипломатичним паспортом, паспортом громадянина України для виїзду за кордон).

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Катар про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються дипломатичними та спеціальними паспортами, від 28.11.2012 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Катар про взаємне скасування візових вимог від 20.03.2018 р.

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон або е-візи.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Кенія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини) 

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 діб з дня перетину державного кордону.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Киргизької Республіки про взаємні поїздки громадян від 25.02.2004 р.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта моряка), візовий (для пред'явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон) 

Дозволений строк безвізового перебування:

 • до 90 діб з дня перетину кордону (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом, паспортом моряка);
 • до 30 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон) для перебування на території провінції Хайнань (для поїздок з туристичною метою строком до 30 днів);
 • до 14 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом, паспортом громадянина України для виїзду за кордон) – для перебування на території Спеціального Адміністративного Району КНР Гонконг;


до 144 годин (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон) виключно в рамках транзиту через аеропорти, морські порти КНР та за умови наявності квитка до третьої країни і перебування виключно на території відповідних міст/ провінцій):

 • мм. Пекін, Шанхай, Гуанчжоу, Ченду, Циндао, Чуньцін, Шеньян, Сіань, Гуйлінь, Ханчжоу, Нанкін, Чанша, Харбін, Ухань, Далянь, Сямень, Тянцзінь і Куньмін;
 • провінції Гуандун, Чжецзян та Цзянсу.


Можливе оформлення візи (з дозволеним строком перебування до 30 днів) в міжнародних пунктах пропуску через кордон Спеціального Адімністративного Району КНР Аоминь (Макао).

Угода між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про взаємні поїздки громадян від 31.10.1992 р. (зі змінами)

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Спеціального Адміністративного Району Гонконг Китайської Народної Республіки про взаємне скасування візових вимог від 04.09.2010 р.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Можливе оформлення безкоштовної e-візи (для пред'явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон) для перебування на Кіпрі не більше 90 днів за умови прямого перельоту з території України.

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 18.06.2007 р.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 23.07.2012 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Кірібаті

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, посвідчення особи моряка).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом), до 90 днів протягом 180 днів, якщо метою в’їзду не є здійснення прибуткової діяльності (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон, посвідченням особи моряка).

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Колумбія про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються дипломатичними, службовими та/або  офіційними паспортами від 27.08.2014 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Колумбія про взаємне скасування візових вимог для пред’явників звичайних паспортів та інших проїзних документів від 24.09.2019 р.

Поради подорожуючим: Колумбія

Режим в’їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Коморські острови

Режим в’їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Республіка Конго

Режим в’їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Демократична Республіка Конго

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта), візовий (для пред'явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування:

 • до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом);
 • до 30 днів (за умови транзитного прямування до США, Японії, Канади, Австралії чи Нової Зеландії і наявності в проїзних документах дійсних віз США, Японії, Канади, Австралії чи Нової Зеландії та зворотнього квитка), детальніше – за цим посиланням;
 • до 30 днів для виключного перебування на острові Чечжудо (за умови прямування на острів прямими авіарейсами і пароплавними маршрутами), детальніше – за цим посиланням.


Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Корея про безвізові поїздки громадян, які користуються дипломатичними паспортами, від 25.05.2006 р.

Угода (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Корея про взаємне спрощення режиму поїздок громадян від 25.05.2006 р.

Угода (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Корея про внесення змін до Угоди (у формі обміну нотами) про видачу багаторазових в’їзних віз від 15 жовтня 2001 року, укладена 25.05.2006 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Корея про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються офіційними та службовими паспортами, від 23.09.2013 р.

Режим в’їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дійсних протягом 3 місяців з дати планованого виїзду з держави).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Коста-Рика

Режим в’їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Кот-д’Івуар

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, для членів екіпажів морських та повітряних суден), безвізовий для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини для поїздок з метою лікування.

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів.

Угода між Урядом України та Урядом Республіки Куба про умови взаємних поїздок громадян від 20.05.1995 р.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта), 

Візовий (для пред'явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 6 місяців (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом).

Можливе оформлення візи в пункті пропуску через кордон в міжнародному аеропорту Кувейту або е-візи (строком до 90 днів для поїздок з туристичною метою). Детальніше – за цим посиланням.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Кувейт про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються дипломатичними, службовими або спеціальними паспортами, від 19.12.2013 р.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників біометричних дипломатичного паспорта, службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта); візовий для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон). Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон.

Дозволений строк безвізового перебування (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом): до 90 днів.

Угода між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік та Урядом Лаоської Народно-Демократичної Республіки про безвізовий режим для громадян обох держав, виконуючих службові поїздки по дипломатичних або службових паспортах, від 20.12.1984 р. (дійсна в порядку правонаступництва).

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Лаос

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Угода між Урядом України і Урядом Латвійської Республіки про взаємні поїздки громадян від 24.07.1997 р. (зміни внесені Угодою у формі обміну нотами від 16.01.2009 р.) - застосовується в частині, що не суперечить положенням Угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз.

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 18.06.2007 р.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 23.07.2012 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Режим в’їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Лесото

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 18.06.2007р.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 23.07.2012 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про поїздки громадян від 25.02.2004 р.(застосовується в частині, що не суперечить положенням Угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз)

Угода між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про взаємну відмову від візового режиму для громадян обох держав, які мають дипломатичні або службові паспорти, від 28.03.1995 р.

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Ліберія

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення безкоштовної візи (строком до 1 місяця) в пунктах перетину кордону для поїздок з туристичною метою.

Режим в'їзду: Візовий.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Ліхтенштейн

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Маврикій

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пункті перетину кордону в міжнародному аеропорту м.Нуакшот.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Мавританія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників біометричних дипломатичного паспорта, службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Мадагаскар

Режим в’їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Малаві

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини)

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів для поїздок з туристичною, діловою чи приватною метою за проїзним документом, який має бути дійсним протягом більш ніж 6 місяців з дати в'їзду.

Режим в’їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Малі

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон.

Режим в'їзду: Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта), візовий (для пред'явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом).

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Марокко про безвізові поїздки громадян України і підданих Королівства Марокко, які користуються дипломатичними, службовими та спеціальними паспортами, від 22.09.2008 р.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників біометричних дипломатичного паспорта, службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, посвідчення особи моряка (за наявності запису у судновій ролі або витягу з неї).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Маршаллові острови про взаємне скасування візових вимог від 27.11.2019 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Маршаллові острови

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта), візовий (для пред'явників службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом); до 180 днів (за службовим паспортом, паспортом громадянина України для виїзду за кордон, проїзним документа дитини) з туристичною або діловою метою, а також з метою транзитного проїзду за попередньо отриманим електронним дозволом на в'їзд до країни.

Від візових вимог (з дозволеним терміном перебування до 180 днів) звільняються громадяни, які мають дійсну візу США або візу, що надає право на постійне проживання в Японії, Сполученому Королівстві, Канаді або державах Шенгенської зони.

Можливе оформлення е-візи, детальніше – за цим посиланням.

Угода між Урядом України та Урядом Мексиканських Сполучених Штатів про безвізові поїздки громадян, які користуються дипломатичними паспортами, від 25.09.1997 р.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Федеративні Штати Мікронезії

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон (строком до 30 днів) для поїздок з туристичною метою.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини, паспорт громадянина України).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про безвізові поїздки громадян від 18.05.2001 р.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Монако

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, паспорта моряка) для поїздок з туристичною, діловою, приватною, службовою метою за умови надання документів, що підтверджують мету поїздки

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів.

Угода між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік та Урядом Монгольської Народної Республіки про умови взаємних безвізових поїздок громадян від 20.12.1979 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Монголія

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон або е-візи.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: М’янма (Бірма)

Режим в'їзду: Безвізовий для поїздок з туристичною метою (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Намібія

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Науру

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Непал

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Нігер

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пункті пропуску через кордон, детальніше – за цим посиланням.

Режим в'їзду: Безвізовий для поїздок з туристичною метою (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Нікарагуа

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи, детальніше – за цим посиланням.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників біометричних дипломатичного паспорта, службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Норвегія про спрощення оформлення віз від 13.02.2008 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 30 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон).

Меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Об'єднаних Арабських Еміратів про взаємне скасування візових вимог від 02.11.2017 р.

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Оман

Режим в'їзду: Візовий.

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Палау

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон). В'їзд до Палестини здійснюється з території Йорданії, Єгипту або Ізраїлю.

Дозволений строк безвізового перебування: в рамках строку дії відповідної візи Йорданії, Єгипту або Ізраїлю

Інформація про Палестину на веб-платформі МЗС «ДРУГ».

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 90 днів протягом 180 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон, проїзним документом дитини) з метою туризму або для здійснення іншої неприбуткової діяльності.

Угода між Урядом України та Урядом Республіки Панама про безвізові поїздки громадян, які користуються дипломатичними, консульськими, службовими та спеціальними паспортами, від 20.09.2002 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Панама про скасування віз від 26.09.2012 р.

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Папуа Нова Гвінея

Режим в'їзду: Безвізовий для поїздок з метою туризму або здійснення іншої неприбуткової діяльності (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, посвідчення особи моряка (за наявності запису у судновій ролі або виписки з неї), посвідчення члена екіпажу (за наявності запису у польотному завданні).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 6 місяців з дати в’їзду.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Парагвай про скасування віз від 22.11.2007 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Парагвай

Режим в'їзду: Візовий.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, посвідчення особи моряка).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів з дати в’їзду (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 90 днів протягом 180 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон, дійсним не менш ніж 6 місяців з дати в’їзду, а також посвідченням особи моряка (за наявності суднової ролі або виписки з неї); до 183 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон) за наявності документів, що підтверджують туристичну мету поїздки.

Угода між Урядом України та Урядом Республіки Перу про скасування віз для громадян, які користуються дипломатичними, службовими та спеціальними паспортами, від 19.01.2004 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Перу про скасування візових вимог для короткострокового перебування від 15.07.2021 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Перу

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Південний Судан

Режим в’їзду: Безвізовий (для пред'явників біометричних дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, посвідчення особи моряка).

Відповідно до рішення Уряду Республіки Північна Македонія від 28.01.2020 р. «Про безвізовий режим на тимчасове перебування в Республіці Північна Македонія для громадян України, які користуються паспортом громадянина України для виїзду за кордон, що не містить безконтактного електронного носія» з 16 березня 2020 року до 15 березня 2025 року громадяни України, які подорожують до Північної Македонії з паспортом громадянина України для виїзду за кордон, що не містить безконтактного електронного носія, можуть в’їжджати та перебувати в Північній Македонії без віз строком до 90 днів протягом 180 днів).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Північна Македонія про умови взаємних поїздок громадян від 12.07.2019

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників біометричних дипломатичного паспорта, службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 18.06.2007р.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 23.07.2012 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про умови поїздок громадян від 30.07.2003 р. (Зміни до Угоди додатково див. в Протоколі (616_099) від 30.11.2007 р.)

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про правила місцевого прикордонного руху від 28.03.2008р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про скасування оплати за оформлення національних віз від 06.06.2012 р.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників біометричних дипломатичного паспорта, службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон (строком до 30 днів) для поїздок з туристичною метою, детільніше – за цим посиланням.

В'їзд до країни також можливий за т.зв. єдиною візою, оформленою відповідно до Угоди між Кенією, Руандою та Угандою щодо впровадження єдиної візи для іноземців (набрала чинності 01.01.2014 р.). Єдина віза дійсна для подорожі Кенією, Руандою та Угандою, та оформлюється як одноразова строком до 90 днів в пунктах пропуску через кордон або дипломатичним представництвом однієї з трьох країн.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про умови взаємних поїздок громадян від 19.12.2003 р.(застосовується в частині, що не суперечить положенням Угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз, окрім безвізових поїздок власників службових паспортів)

(Зміни та доповнення до Угоди додатково див. Протокол (642_041) від 04.07.2006 р.)

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 18.06.2007р.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 23.07.2012 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про місцевий прикордонний рух від 02.10.2014 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників біометричних дипломатичного паспорта, службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Режим в'їзду: Безвізовий для поїздок з туристичною метою (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Сальвадор

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Сан-Марино

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон або е-візи.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Сан-Томе і Принсіпі

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Самоа

Режим в'їзду: Візовий

Режим в’їзду: Безвізовий для поїздок з туристичною метою (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Сейшельські острови

Режим в’їзду: Безвізовий (для пред’явників біометричних дипломатичного паспорта, службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон), візовий для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта.

Можливе оформлення е-візи.

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон) за наявності зворотнього квитка та сертифікату про щеплення від жовтої лихоманки.

Режим в’їзду: Безвізовий (для пред’явників біометричних дипломатичного паспорта, службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Режим в’їзду: Безвізовий (для пред’явників біометричних дипломатичного паспорта, службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, посвідчення особи моряка (за наявності суднової ролі або виписки з неї), посвідчення члена екіпажу (за наявності запису в польотному завданні).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Сент-Вінсент і Гренадін про взаємне скасування візових вимог від 25.11.2020 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Сент-Вінсент і Гренадіни

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федерації Святого Кристофера (Сент-Кіттс) і Невісу про взаємне скасування візових вимог від 22.09.2016 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Сент-Кіттс і Невіс

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Сент-Люсія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів з дати в’їзду (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 90 днів протягом 180 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон, проїзним документом дитини)

Громадяни України, які мають дійсні шенгенські візи, візи Сполученого Королівства, держав-членів ЄС або візи США, а також дозвіл на проживання у державах Шенгенської зони, державах-членах ЄС або США, можуть в'їжджати, виїжджати, прямувати транзитом і перебувати на території Сербії до 90 днів протягом 6 місяців від дати першого в'їзду, за умови, що термін перебування у Сербії не перевищуватиме строк дії відповідної візи або дозволу на проживання.

Порядок в’їзду громадян України на територію Косово (Сербія):

Сербськими компетентними органами наголошується на необхідності в’їзду до Косово і Метохії виключно через пункти пропуску через державний кордон Сербії; наявність в проїзному документі відміток косовських властей про перетин кордону може розглядатися як порушення міграційно-візового законодавства Сербії. У цьому зв’язку особи, які в’їхали до Косово не через територію центральної Сербії, зобов’язані спочатку виїхати з Косово до третьої країни, а потім в’їжджати до Сербії через сербські пункти пропуску на державному кордоні.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Радою Міністрів Сербії і Чорногорії про безвізові поїздки власників дипломатичних та службових паспортів від 18.10.2004 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сербія про відмову від візових вимог для громадян від 31.05.2011 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сербія про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сербія про відмову від візових вимог для громадян від 03.07.2018 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Сербія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта), візовий для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 96 годин (безвізовий транзит) за наявності авіаквитка до держави прямування та підтвердження достатнього фінанасового забезпечення

Можливе оформлення е-візи, детальніше – за цим посиланням.

Угода (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сінгапур про взаємне скасування візових вимог для осіб, які користуються дипломатичними, службовими та офіційними паспортами, від 26.06.2006 р.

(Зміни до Угоди див. в Угоді (702_005) від 17.07.2009 р.)

Поради подорожуючим: Сінгапур

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників біометричних дипломатичного паспорта, службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників біометричних дипломатичного паспорта, службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон) з 15.01.2022 року.

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Сирія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 18.06.2007р.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 23.07.2012 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про скасування візового режиму для власників дипломатичних або службових паспортів (у формі обміну нотами) від 08.06.2000 р.

Угода між Україною та Словацькою Республікою про місцевий прикордонний рух від 30.05.2008 р.

(Зміни до Угоди додатково див. в Угоді (703_090) від 17.06.2011 р.) 

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Соломонові острови

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Сомалі

Режим в'їзду: Візовий.

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Велика Британія

Режим в'їзду: Візовий.

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Суринам

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Сьєрра-Леоне

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів/

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Таджикистан про безвізові поїздки громадян від 06.07.2001 р.

Режим в'їзду: Безвізовий до 90 днів - для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, до 30 днів - для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон для поїздок з туристичною метою (з 14.04.2019).

Угода між Урядом України та Урядом Королівства Таїланд про скасування візових вимог для пред'явників дипломатичних, службових та офіційних паспортів від 18.10.2007 р.

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Танзанія

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Східний Тимор

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Того

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Тонга

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Тринідад і Тобаго

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Тувалу


Режим в'їзду: Візовий для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Безвізовий для пред’явників дипломатичного, службового та спеціального паспорта.

Дозволений строк безвізового перебування (за дипломатичним, службовим та спеціальним паспортом): до 90 днів протягом 180 днів

 

УГОДА між Урядом України та Урядом Туніської Республіки про взаємне скасування візового режиму для пред'явників дипломатичних, службових та спеціальних паспортів від 06.06.2016

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, паспорта громадянина України у вигляді ID-картки).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Урядом України та Урядом Турецької Республіки про взаємну відмову від оформлення віз для власників дипломатичних, службових або спеціальних паспортів від 07.04.1994 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про умови взаємних поїздок громадян від 22.12.2011 р. (зі змінами, внесеними Угодою від 14.03.2017 р.)

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта), візовий для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини.

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом)

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Туркменістану про взаємні поїздки громадян від 18.05.2000 р.

Угодою, зокрема, встановлено спрощений порядок оформлення віз для громадян України, які:

 • в'їжджають до Туркменістану з метою відвідання тяжкохворого члена родини або близького родича, для участі в похоронах члена сім'ї або близького родича;
 • потребують термінової медичної допомоги, або осіб з тяжкими захворюваннями, а також супроводжуючих їх осіб;
 • володіють нерухомістю в Туркменістані;
 • в'їжджають до Туркменістану у звязку з необхідністю реалізації їх спадкових прав.

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Уганда

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 18.06.2007р.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 23.07.2012 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Угорської Республіки про умови поїздок громадян від 09.10.2003 р. (застосовується в частині, що не суперечить положенням Угоди Україна - ЄС про спрощення оформлення віз, окрім безвізових поїздок власників службових паспортів)

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Угорської Республіки про правила місцевого прикордонного руху від 18.09.2007 р.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Узбекистан про умови взаємних поїздок громадян від 12.10.2000 р.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників біометричних дипломатичного паспорта, службового паспорта або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Режим в’їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, з 15.02.2019 р. – для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в'їзду (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 90 днів з можливістю продовження строку перебування на наступні 90 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон, посвідченням особи моряка – з 15.02.2019 р.).

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Східної Республіки Уругвай про взаємне скасування візових вимог, від 26.09.2018 р.

Угода між Урядом України та Урядом Східної Республіки Уругвай про відмову від віз для осіб, які користуються дипломатичними, службовими та офіційними паспортами, від 25.04.2012 р.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 120 днів.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Фіджі

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Філіппіни

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу цивільного екіпажу літака). 

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів (за дипломатичним паспортом, біометричним службовим паспортом, біометричним паспортом громадянина для виїзду за кордон); до 30 днів (за посвідченням особи моряка); 15 днів (за посвідченням члена екіпажу цивільного екіпажу літака).

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 18.06.2007р.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 23.07.2012 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Хорватія про умови взаємних поїздок громадян від 16.12.2005 р.

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Центральноафриканська Республіка

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Республіка Чад

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 90 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон, проїзним документом дитини), якщо метою поїздки не є імміграція, постійне проживання або здійснення прибуткової діяльності.

Угода між Урядом України та Урядом Республіки Чилі про відмову від віз для осіб, які користуються дипломатичними, службовими або офіційними паспортами, від 26.03.1997 р.

Угода між Урядом України та Урядом Республіки Чилі про умови взаємних поїздок громадян, від 24.04.2015 р.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в'їзду.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чорногорії про взаємні поїздки громадян від 15.06.2010 р.

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта); візовий для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Можливе оформлення електронного дозволу на в’їзд (для поїздок з туристичною метою).

Дозволений строк безвізового перебування (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом): до 30 днів протягом 60 днів.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Демократичної Соціалістичної Республіки Шри-Ланка про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються дипломатичними, службовими або офіційними паспортами, від 26.09.2019 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Шрі-Ланка

Режим в'їзду: Безвізовий для поїздок з метою туризму та культурного обміну (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Ямайка

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта), візовий для пред'явників службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом).

Угода між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік та Урядом Японії про взаємну відмову від консульських зборів за видачу віз (у формі обміну листами) від 26.02.1965 р.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux