• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Стара версія
ДП «ГУКОБ»
Опубліковано 09 листопада 2019 року о 12:08

Напрямки діяльності підприємства

Державне підприємство «Головне управління комплексного обслуговування і будівництва об’єктів дипломатичної служби» (ДП «ГУКОБ») є державним підприємством, створеним за наказом Міністерства закордонних справ України на державній формі власності і підпорядкованим Міністерству закордонних справ України.

Підприємство створене з метою матеріально-технічного забезпечення діяльності Міністерства закордонних справ України, дипломатичних і консульських установ України за кордоном, сприяння у вирішенні побутових потреб працівників дипломатичної служби.

На даний час підприємство здійснює функції Виконавця по господарському утриманню та технічному обслуговуванню приміщень та прилеглої території, а також інженерних мереж, обладнання в адміністративних будівлях МЗС України та Дипломатичної академії при МЗС України.

Аналіз діяльності підприємства буде відображено згідно звіту про фінансові результати у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Для відображення діяльності підприємства за основу було взято наступні показники, наведені у таблиці:

Основні показники діяльності ДП «ГУКОБ» за 9 місяців 2018 року

№ п/п

Найменування показника

За звітний період

(9 місяців 2018 року), тис грн.

За аналогічна період минулого року

(9 місяців 2017 року), тис грн.

1

2

3

4

1.

Чистий дохід (виручка)

від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг)

6 095

2 578

2.

Інші операційні доходи

-

-

3.

Інші доходи

15

-

4.

Собівартість реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг)

4 998

2 123

5.

Інші операційні витрати

1 024

544

6.

Інші витрати

12

-

7.

Валовий прибуток (збиток)

1 097

455

8.

Чистий прибуток  (збиток)

70

-89


Підприємство протягом 9 місяців 2018 року працювало на основі повної самооплатності без залучення банківських кредитів та інших позик.

Підприємство не мало заборгованості по виплаті заробітної плати, сплати податків до бюджету та інших обов’язкових платежів.

Дохід від реалізації продукції за 9 місяців 2018 року склав 6 095, 0 тис грн. (без ПДВ), що на 3 517, 0 тис грн. більше ніж у аналогічному періоді 2017 року.

Створення, реорганізація, реструктуризація, ліквідація суб’єктів господарювання, заснованої на державній власності, підприємством не проводилась.

Укладання договорів про спільну діяльність, інвестиційних договорів, договорів управління майном не проводилося.

Середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період склала 69 осіб. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників протягом 9 місяців 2018 року становить 8 004, 80 грн., що на 3 693, 70 грн. більше ніж у аналогічному періоді 2017 року.

Собівартість реалізованої продукції на підприємстві за 9 місяців 2018 року склала 4 998, 0 тис грн., що на 2 875, 0 тис грн. більше ніж у аналогічному періоді 2017 року.

Фінансові показники ДП «ГУКОБ» зросли у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це спричинено зростанням собівартості реалізованих послуг та збільшенням чистого доходу від реалізації послуг, що, в свою чергу, призвело до валового прибутку та відсутністю збитку у звітному періоді 2018 року. Водночас слід відмітити, що підприємство працювало над зменшенням витрат та економією коштів, про що свідчать відповідні показники, наведені у таблиці.

На даний час підприємство  надалі працює над розширенням обсягів діяльності задля отриманням прибутку та зменшенням збитковості.

Збільшення показників можливе за рахунок збільшення фінансування, нарощення обсягів виробництва і реалізації послуг, а також здійснення заходів щодо підвищення продуктивності праці працівників шляхом фінансової зацікавленості співробітників.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux