18-20 червня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба здійснить робочий візит до Турецької Республіки, де візьме участі в Анталійському дипломатичному форумі.
Глава української дипломатії виступить на пленарному засіданні форуму на тему «Енергетика: яке майбутнє нас очікує?» та проведе низку двосторонніх зустрічей із міністрами закордонних справ держав Центральної Європи, Південного Кавказу, Близького Сходу, Африки та Азії.
Довідково: Анталійський дипломатичний форум проводиться Туреччиною вперше. Цей форум покликаний стати щорічним міжнародним майданчиком для обміну думками з актуальних міжнародних питань, обговорення дієвих кроків сучасної дипломатії задля реагування на глобальні виклики. У цьогорічному форумі беруть участь понад 40 глав держав, урядів, міністерств закордонних справ, а також представники академічних кіл, експерти та медіа.