У ході зустрічі обговорено стан та перспективи двосторонніх відносин між Україною та США, зокрема у сфері мирного використання ядерної енергії, питання порядку денного Сеульського саміту.
Представник Уряду США привітав завершення виконання Україною своїх зобов’язань щодо вивезення високозбагаченого урану з її території до початку саміту, визнавши провідну роль України у створенні світу без ядерної зброї.
Сторони також обговорили перспективи подальшого співробітництва у сфері нетрадиційних джерел енергії, засвідчивши зацікавленість двох країн у спільних кроках на цьому напрямку.