• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Стара версія
Рекомендації МЗС громадянам України, які планують поїздку до Домінікани
Опубліковано 01 листопада 2012 року о 00:00

Рекомендації щодо правил поведінки

1.Під час підготовки до виїзду радимо ознайомитися з інформацією про країну, умовами перебування в ній тощо.

2. При виїзді за кордон радимо мати при собі фотокопії сторінок закордонного та внутрішнього українських паспортів.

Зокрема, у випадку викрадення, втрати чи зіпсування паспортного документу фотокопії паспортів допоможуть ідентифікувати Вашу особу в поліції, а також полегшать та прискорять процедуру оформлення у консульському відділі посвідчення особи на повернення в Україну.

3. Пам'ятайте, що перебуваючи на території країни, Ви маєте неухильно дотримуватись її законодавства. Незнання місцевих законів не звільняє від відповідальності за їх порушення.

4. Після прибуття до місця тимчасового (понад 3 місяці) чи постійного проживання радимо звернутись до консульського відділу Посольства України на Кубі з метою реєстрації (тимчасовий/постійний консульський облік).

Прийняття на тимчасовий консульський облік не є обов’язковим, однак допоможе знайти Вас у разі, якщо Вас терміново розшукуватимуть члени Вашої родини в Україні, передати Вам будь-яке повідомлення або допомогти у випадку надзвичайних подій в країні перебування (землетрус, пожежа тощо), а також значно полегшить процедуру оформлення, у разi необхiдностi, документів на повернення в Україну.

5. У разі затримання чи обмеження Вашої свободи в будь-якій формi, вимагайте невідкладної зустрічі з консулом України.

6. Уважно слідкуйте за Вашими речами, коштовностями, грошами, авіаквитками та документами. Ніколи і нікому не віддавайте Ваш паспорт, тримайте його завжди при собі, бажано не в сумочці, а у внутрішній кишені.

Рекомендується не з’являтися в публічних місцях у прикрасах або виробах із золота.

7. Обов’язково майте при собі телефони та адресу Посольства України.

8. Перед виїздом за кордон обов’язково залишайте інформацію про місце Вашого перебування за кордоном (повну та точну адресу, номери стаціонарних або мобільних телефонів, за якими з Вами можна зв’язатися) Вашим рідним та друзям в Україні, а також адресу, номери телефону чи факсу роботодавця.

Безпекова ситуація в країні акредитації

Домініканська Республіка вважається доволі небезпечною країною, тому не рекомендуються залишати охоронювані туристичні території.

Не варто залишати без нагляду свої речі, навіть в машині. Не рекомендовано демонструвати великі суми готівки або дорогу фото-  та відеоапаратуру, годинник або коштовності.

 

У разі, якщо Ви стали жертвою пограбування, не намагайтеся чинити опору злочинцям у заволодінні Вашим майном – вони нерідко озброєні вогнепальною зброєю та не вагаючись її застосовують.

 

 

 

Умови працевлаштування

Для того, щоб легально працювати в Домініканській Республіці, закон вимагає, щоб іноземець отримав дозвіл на проживання.

 

Якщо Ви плануєте в’їжджати на територію країни з метою працевлаштування, то потрібно оформити відповідну візу в Посольстві Домініканської Республіки в Російській Федерації (121615, м. Москва, Рубльовське шосе, б. 26, корп. 1, оф. 211, под’їзд 4, поверх 9 (м. Молодіжная.
Тел./факс: +7(495) 415-36-01, +7(495) 415-25-96,

E-mail: embadomru@gmail.com).

Робоча віза надається тим людям, які за родом діяльності перебувають протягом одного року в країні, без примусового виїзду за межі країни. Зазвичай оформлюється громадянам, які виконують умови контракту протягом часу, визначеного підприємством, організацією або приватною особою, заснованою в країні. Робоча віза може бути продовжена за запитом зацікавленої сторони до закінчення терміну діючої візи на місці перебування у відділенні міграційної служби Домініканської Республіки, поки продовжується дія контракту.
Для отримання візи потрібно подати такі документи:


1.Візовая анкета, заповнена друкованими літерами (чорним чорнилом) або на комп'ютері, на іспанській мові.
2.Одна (1) кольорова фотографія на білому фоні розміром 4 x 5 см. (вклеїти в анкету).
3.Орігінал паспорта, термін дії якого - не менше 1,5 року на момент подачі документів на робочу візу і одну копію всіх сторінок паспорта (2 розвороту паспорта на 1 аркуш).
4.Орігінал листа-клопотання (заяви), оформлене на ім'я Міністра закордонних справ Домініканської Республіки Карлоса Моралеса Тронкосо від претендента на робочу візу або від його легального представника (іспанською мовою), де вказані: ім'я, прізвище, національність, домашня адреса, телефон, професія і чим займається в даний час. Якщо аплікант є представником компанії, то повинні бути вказані всі дані компанії (організації). Дана заява має бути на фірмовому бланку, підписана офіційним представником із зазначенням посади в даній компанії (організації). У заяві повинна бути вказана посада або тип робіт у домініканської компанії.
5.Рабочий контракт має бути представлений в оригіналі, де вказано посаду, заробітну плата, термін контракту. Даний контракт повинен бути легалізований у Міністерстві Праці Домініканської Республіки, а також повинна бути резолюція Міністерства Праці, яка надає юридичну силу контракту. Додати копію.
6.Справка про несудимість з апостилем видана в країні проживання, перекладена на іспанську мову офіційною перекладачем і завірена у нотаріуса. Потім необхідно завірити її в Консульському відділенні. Якщо громадянин проживає в Домініканській Республіці останні три місяці, необхідно окрім вищевказаної довідки, додатково взяти довідку в поліції або Генеральній Прокуратурі (Fiscalía General).
7.Медицинская довідка з діагнозом загального стану здоров'я. Якщо претендент знаходиться в Домініканській Республіці, то він повинен заплатити внутрішні податки в будь-якому банку (Banco de reserva) і потім пройти обстеження у кваліфікованого лікаря, який заповнює медичну форму і який вказує про наявність (або відсутність) інфекційних захворювань. Обстеження включає: аналіз крові на СНІД, на наркотики, на різні інфекційні захворювання. У разі якщо заявник робить медичну довідку (форма 86-у) в країні проживання, необхідно перевести її на іспанську мову, завірити у нотаріуса і легалізувати в Консульському відділенні відповідної юрисдикції. Потім її запевнить Міністерство Імміграції Домініканської Республіки (Dirección General de Migración).
8.Якщо аплікат має друге громадянство або дозвіл на проживання в іншій країні, в цьому випадку необхідно додати до документів копію другого паспорта та / або копію документа дозволу на проживання.
9.Копіі попередніх віз Домініканської Республіки та / або копію документа дозволу на проживання в Домініканській Республіці, якщо мова йде про повторній подачі документів на робочу візу.

Надання медичних, соціальних послуг

Медичне обслуговування іноземців в Республіці Куба здійснюється на платній основі. Таким чином, громадяни України, перебуваючи у відрядженні на її території, повинні або мати страховий поліс, або оплатити надання невідкладної медичної допомоги.

Митні питання

Дозволяється ввозити безмитно речі особистого користування.
На територію країни можна ввозити 2 л алкогольних виробів, 200 сигарет.

Заборонено ввозити продукти тваринного походження, а також сільськогосподарські товари, товари, призначені для садівництва, наркотики та зброю.

Корисні номери телефонів

Служба порятунку - 911.

Національна поліція –682 2151.
Телефонний код країни - 1809.

 

Почесне Консульство України у м. Санто-Домінго

Керівник:

Андреа Біамонті
Почесний консул України у Домініканській Республіці

Адреса:

м. Санто Домінго,

авеню 27 де Фебреро, №328, будинок RS,  офіс 501, Белла Віста

Телефон:

(809) 409-4222, 52(829) 797-4422, 829 988 -4980

Ел. пошта:

andreacarlomaria@hotmail.com, ucraniard@gmail.com

Графік роботи:

Понеділок- П’ятниця:

09:00 – 17:00

Межі консульського округу:

Домініканська Республіка

 

 

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux