• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Français
  • Español
  • Português
  • العربية
В.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця прийняв делегацію ОБСЄ на чолі з Представником ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дунєю Міятович
Опубліковано 15 квітня 2014 року о 15:34

15 квітня ц.р. в.о. Міністра закордонних справ України А.Дещиця прийняв делегацію ОБСЄ на чолі з Представником ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Д.Міятович. Делегація ОБСЄ перебуває з візитом в Україні з метою ознайомлення з поточною ситуацією щодо свободи ЗМІ та захисту прав журналістів в нашій державі, у тому числі в східних і південних регіонах України.

Сторони детально зупинилися на можливостях залучення потенціалу інститутів ОБСЄ, зокрема Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ, до врегулювання ситуації в нашій країні, забезпечення прав журналістів та свободи ЗМІ, надання експертної допомоги Україні у реформуванні національного законодавства у сфері свободи слова.

Відбувся обмін думками щодо руйнуючого впливу державної пропаганди, яку практикують окремі держави-учасниці ОБСЄ, на свободу слова, а також неприпустимості інформаційних маніпуляцій.

Окрему увагу було приділено питанням створення громадського телебачення і радіо в Україні.

Під час зустрічі А.Дещиця запевнив, що влада України надає важливого значення забезпеченню в українському суспільстві свободи слова та захисту журналістів. 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux