8-9 грудня 2011р. Заступник Міністра закордонних справ України – керівник апарату П.Клімкін перебуватиме у м.Вашингтон з метою участі в конференції на тему «Відкрита Україна в трансатлантичному просторі: рекомендації до дій».
Візит відбудеться на запрошення Фундації східних досліджень та Центру трансатлантичних відносин Школи міжнародних досліджень при Університеті ім. Дж.Хопкінса.
Метою заходу є проведення дискусії за участю представників урядів, провідних діячів, політологів зі США, ЄС та України з метою обговорення питань зміцнення відносин у цьому стратегічному трикутнику. Планується участь П.А.Клімкіна в обговоренні питань на тему: «Більш ніж сусіди: Україна та Європейський Союз», у ході якої відбудеться дискусія щодо сучасного стану відносин України з Європейським Союзом.