29 травня 2014 року в.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця окремо привітав колективи двох найбільших контингентів України у миротворчих Місіях ООН – в Ліберії та Демократичній Республіці Конго – з Міжнародним днем миротворців ООН.
Під час скайп-зв’язку з командирами контингентів А.Дещиця побажав українським миротворцям міцного здоров’я та незламного духу в подальшому служінні миру й безпеці, підкреслив, що їх професіоналізм та відданість справі високо цінують і в Україні, і в усьому світі, та запевнив, що українські дипломати використовуватимуть усі політичні та дипломатичні можливості для забезпечення гідного виконання представниками держави їхньої благородної місії.
Командири українських контингентів Олександр Венгер та Андрій Когут висловили щиру вдячність за привітання та підтвердили, що підрозділи готові й надалі на високому професійному рівні виконувати миротворчі завдання ООН.
Усі співрозмовники висловили сподівання на якнайшвидше врегулювання ситуації на Сході України із залученням усіх необхідних засобів.