5 грудня ц.р. Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв Координатора системи ООН, Представника Програми розвитку ООН в Україні Ніла Уокера.
У ході зустрічі сторони обговорили актуальні питання співпраці України з ООН, зокрема у сфері оцінки потреб у відновленні та встановленні миру, враховуючи триваючу агресію з боку РФ, захисту прав людини та гендерної рівності, гуманітарної допомоги.
Окрему увагу було приділено підготовці до реалізації Плану стратегічного реагування ООН на ситуацію на сході України у 2015 р. з бюджетом 189 млн. дол. США.
Сторони також обговорили графік контактів на високому рівні між Україною та ООН з метою деескалації та пошуку мирного вирішення ситуації на сході держави.