Розпочався Саміт держав-учасниць Організації з безпеки і співробітництва в Європі, який проходить в Астані (Республіка Казахстан).
Сьогодні розпочав роботу Саміт держав-учасниць ОБСЄ.
З офіційною промовою до учасників заходу звернувся Президент України Віктор Янукович.