Міністр закордонних справ України К.І.Грищенко зустрівся з заступником Міністра закордонних справ і торгівлі Республіки Корея Лі Йонг Джуном, який прибув до Києва для проведення українсько-корейських консультацій.
Під час зустрічі обговорено питання щодо активізації українсько-корейського політичного діалогу на високому та найвищому рівнях. Міністр закордонних справ України поновив запрошення Міністру закордонних справ і торгівлі Республіки Корея Ю Мйон Хвану відвідати Україну у 2010 році.