• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Français
  • Español
  • Português
  • العربية
Щодо проведення в Україні засідання Постійної робочої групи Міжнародної комісії із захисту р. Дунай (МКЗД)
Опубліковано 15 червня 2011 року о 16:22

16-17 червня ц.р. в рамках президентства України у Міжнародній комісії із захисту р. Дунай (МКЗД) на запрошення української сторони у приміщенні Дипломатичної академії МЗС України відбудеться 9-те засідання Постійної робочої групи зазначеної комісії.

Постійна робоча група є головним виконавчим органом Комісії у проміжок часу між Постійними засіданнями МКЗД та її регулярні сесії відбуваються раз на рік у країні головування за участі усіх делегацій країн-сторін Конвенції про охорону р. Дунай. Під час засідання, зокрема, обговорюватимуться актуальні питання щодо збереження та сталого використання водних ресурсів басейну р. Дунай, а також питання щодо політики та розвитку Міжнародної комісії із захисту р. Дунай у наступні роки.

Для участі у цьогорічному засіданні запрошено делегації країн-членів МКЗД. Усього 14 країн - Австрія, Боснія та Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чехія, Німеччина, Угорщина, Молдова, Чорногорія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Україна, а також ЄК. Рівень представленості – заступники міністрів довкілля, директори департаментів профільних міністерств і відомств. Також у засіданні беруть участь представники міжнародних організацій, які мають статус спостерігача при МКЗД, зокрема: Всесвітній фонд захисту дикої природи, Карпатська конвенція, Комісія із захисту Чорного моря тощо.

Функції головуючого засідання виконуватиме Президент Міжнародної комісії із захисту р. Дунай у 2011 році, Посол з особливих доручень Микола Антонович Меленевський.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux