• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
Заступник Міністра закордонних справ України взяв участь у роботі Другої зустрічі високого рівня Глобального партнерства для ефективного співробітництва в інтересах розвитку
Опубліковано 02 грудня 2016 року о 17:30

30 листопада – 1 грудня 2016 р. Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця взяв участь у роботі Другої зустрічі високого рівня Глобального партнерства для ефективного співробітництва в інтересах розвитку.

У ході пленарних засідань обговорювалися питання сучасного стану, прогресу та викликів у виконанні Цілей сталого розвитку, шляхи підвищення ефективності їх виконання. Окремо наголошувалося на забезпеченні дотримання принципу інклюзивності та захисту прав соціально незахищених верств населення та осіб з особливостями розвитку.

У рамках заходу, 1 грудня 2016 р. С.Кислиця взяв участь у пленарній дискусії «Економічне розширення прав жінок та молоді: залучення та широке спрямування для ефективного і прискореного розвитку».

У своєму виступі С.Кислиця, у якості Голови комісії Ради Європи з гендерної рівності, наголосив на важливості виконання цілей ООН, які передбачають боротьбу з дискримінацією за ознакою статі, насильством проти жінок та дівчаток, забезпеченні рівних можливостей доступу жінок до правосуддя, а також закликав міжнародних партнерів до посилення та прискорення взаємодії у цій сфері.

За підсумками зустрічі було прийнято «Найробійський заключний документ», у якому містяться додаткові політичні зобов’язання щодо здійснення ефективного співробітництва та партнерства як засобу досягнення універсальних та взаємопов’язаних цілей розвитку.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux