9 червня 2017 року в МЗС України відбулась зустріч заступника Міністра закордонних справ Сергія Кислиці, Першого заступника Міністра регіонального розвитку В’ячеслава Негоди, заступника Міністра юстиції Сергія Пєтухова, заступника Міністра внутрішніх справ Анастасії Дєєвої, заступника Міністра соціальної політики Наталі Федорович, представників Міністерства оборони з Виконавчим директором Структури ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок "ООН Жінки", Заступником Генерального секретаря ООН Фумзілє Мламбо-Нгукою.
Під час зустрічі обговорювалось широке коло питань розширення співпраці України із «ООН Жінки» в контексті посилення постійної присутності цієї структури в Україні з акцентом на реалізації програм, спрямованих на надання нашій державі допомоги у вирішенні проблем жінок та дітей, що постраждали внаслідок російської агресії, окупації АР Крим та окремих регіонів Донецької та Луганської областей.
Було приділено увагу ролі та місцю, яке займають питання захисту і розширення прав та можливостей жінок, рівних прав жінок та чоловіків та відповідні заходи в процесах здійснення національних реформ. Обговорено прогрес, можливості та перешкоди для досягнення ґендерної рівності та ліквідації дискримінації в Україні
Окремий наголос робився на питаннях посилення ролі жінок у процесах миробудівництва. У цьому зв’язку підкреслено важливість сприяння «ООН Жінки» в імплементації резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” та відповідного Національного плану дій.
Під час окремої зустрічі з заступником Міністра закордонних справ України Сергієм Кислицею було приділено увагу питанням міжнародної співпраці та ролі «ООН Жінки» в системі захисту прав жінок в Україні. Сторони обговорили питання ратифікації Україною Стамбульської конвенції, яка покликана запровадити в найкращі світові стандарти у боротьбі з домашнім насильством та насильством щодо жінок. Було також підкреслено необхідність розвивати в Україні рух “HeForShe“, який було створено організацією «ООН Жінки» з метою залучення чоловіків та хлопчиків до вирішення питань дискримінації жінок, нагадуючи, що рівність має стосунок до обох статей.
Іншим предметом обговорення стало питання імплементації Резолюцій РБ ООН щодо жінок, миру і безпеки (1325 (2000), 1820 (2008) та 2242 (2015)). Як непостійний член Ради Безпеки ООН впродовж 2016-2017 рр. Україна оголосила серед пріоритетних питань в Раді - просування порядку денного щодо жінок, миру і безпеки. Відповідно наша держава послідовно підтримує та просуває необхідність повної імплементації згаданих резолюцій РБ ООН.