17 листопада у Кафедральному соборі Святого Патріка (м. Нью-Йорк) відбулась Соборна Панахида із вшанування жертв Голодомору в Україні 1932-33 рр., яку спільно відслужили представники українського православного та католицького духовенства на чолі з Митрополитом Української Православної Церкви в США Антонієм, Єпископом Української Греко-Католицької церкви Стемфордської єпархії Павлом Хомницьким та Єпископом Української Греко-Католицької церкви Філадельфійської архієпархії Андрієм Рабієм. Панахиду супроводив хор «Думка» під проводом Василя Гречинського.
Організатором заходу, участь в якому взяли керівництво та члени українських громадських організацій США, ветеранського руху, вчителі та учні шкіл українознавства, а також представники місцевої влади, виступив Український Конгресовий Комітет Америки (УККА).
Разом з Митрополитом Антонієм та Єпископом Павлом Хомницьким до присутніх з промовами звернулись Президент УККА Андрій Футей, Постійний Представник України при ООН Володимир Єльченко та Генеральний консул України в Нью-Йорку Олексій Голубов, який зачитав звернення до учасників заходу Посла України в США Валерія Чалого.