• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Français
  • Español
  • Português
  • العربية
Щодо судна «Dеlphin», до складу екіпажу якого входять громадяни України
Опубліковано 30 листопада 2010 року о 11:36

Департамент консульської служби МЗС України продовжує вживати заходів з врегулювання ситуації довкола пасажирського лайнера „Delphin”.

Генеральним консульством України в Мілані проведено низку переговорів та зустрічей з представниками прикордонної поліції Венеції щодо оформлення членам екіпажу відповідних безоплатних віз та транзитних перепусток, надано сприяння із забезпечення послуг перекладача, організовано зустрічі членів екіпажу судна з адвокатами міжнародної профспілки моряків (ITF).

З авіакомпанією „Wizz Air” узгоджено графік та конкретні дати перевезення команди судна в Україну та паралельно опрацьовано повернення співвітчизників за рахунок ITF.

За результатами проведеної роботи врегульовано процес повернення громадян України, який планується завершити 1 грудня 2010 року. Перша група у складі 30 членів екіпажу „Delphin” повернулася в Україну 24 листопада ц.р.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux