• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Français
  • Español
  • Português
  • العربية
Щодо судна «Dеlphin», до складу екіпажу якого входить 204 громадянина України
Опубліковано 09 листопада 2010 року о 13:51

Італійськими властями накладено арешт на пасажирський лайнер «Delphin» (порт приписки – Нассау, Багамські острови, судовласник – мальтійська компанія «Dolphin Maritime Ltd»).

З 221 члена екіпажу згаданого судна 204 є громадянами України. Арешт судна здійснено через невиконання фінансових зобов”язань стосовно екіпажу, пов”язаного з банкрутством компанії-оператора.

27 жовтня ц.р. членами екіпажу зазначеного судна було оформлене доручення адвокату ITF на право захисту інтересів моряків з метою стягнення із судновласника в судовому порядку заборгованості по зарплаті членам екіпажу.

3 листопада за позовом адвоката Суд Венеції ухвалив рішення про секвестр судна у зв’язку із заборгованістю власника перед екіпажем.

За повідомленням Генерального консульства України в Нью-Йорку, до вирішення цієї справи залучено Регіональний центр захисту прав моряків у м. Нью-Йорк, зустріч з керівництвом якого має відбутись найближчим часом. Представник зазначеної організації вже мав телефонну розмову з капітаном судна „Delphin”, у ході якої висловив готовність надати сприяння у врегулюванні цього питання.

За повідомленням Генерального консульства України в Гамбурзі, співробітник консульської установи провів переговори з керівництвом компанії-оператора „Dolphin Maritime Trade Consulting Gmbh”.

За інформацією Генерального консульства України в Мілані, 05 листопада ц.р. на судно були доставлені необхідні запаси пального. Того ж дня співробітник консульської установи провів зустріч з капітаном та членами екіпажу судна.

За останньою інформацією, яку ми отримали від капітана судна «Дельфін», окремі члени екіпажу покидають судно самостійно. Завтра очікується від’їзд останніх 8 осіб числа тих, які змогли знайти для цього власні засоби. Відтак, в очікуванні на підтвердження рішення суду (має відбутися 16.11.2010 р.) та додаткових гарантій з боку адвокатів на «Дельфіні» залишаться 188 громадян України, готових репатріюватися.

На даний момент Департаментом консульської служби разом з причетними консульськими установами України за кордоном опрацьовується питання щодо надання максимального сприяння у поверненні українських моряків на батьківщину, узгоджуються з перевізниками можливі варіанти репатріації екіпажу.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux