• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Français
  • Español
  • Português
  • العربية
Щодо екіпажу судна «Ruby Star», до складу екіпажу якого входить три громадянина України
Опубліковано 09 листопада 2010 року о 15:54

У порту Рієка (Республіка Хорватія) через невиплату заробітної плати протягом двох місяців страйкує 5 членів екіпажу судна „Ruby Star”, серед яких 3 громадянина України. Власником згаданого судна є італійська компанія „LPG SHIPS I AS” (м.Венеція), компанією-роботодавцем – „PIANURA ARMATORI” (м.Венеція).

19.10.2010 року Торговий суд м. Рієка ухвалив рішення про правомірність вимог українських моряків до вищезазначених італійських компаній. Проте, як повідомляють члени команди, італійська сторона на зазначене рішення суду не реагує.

У цьому зв’язку МЗС дало доручення Посольству України в Італійській Республіці та Генконсульству України в Мілані вжити можливих заходів щодо захисту прав та законних інтересів українських моряків.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux