13 липня ц.р. у Ялті відбулися переговори Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка з Віце-прем’єр-міністром, Міністром закордонних справ Держави Ізраїль Авігдором Ліберманом , який перебував в Україні з візитом.
В ході зустрічі сторони привітали високу динаміку українсько-ізраїльського діалогу на найвищому рівні, що має дружній і партнерський характер.
Відбувся обмін інформацією щодо зовнішньополітичних пріоритетів України та Ізраїлю. Обговорено актуальні питання міжнародних відносин, зокрема, ситуацію на Близькому Сході, загрози та виклики міжнародному миру та безпеці. Сторони також обмінялися баченням шляхів вирішення існуючих проблем.
Обопільний інтерес було виявлено до подальшого розвитку українсько-ізраїльського співробітництва у торговельно-економічній, енергетичній та аграрній сферах, а також у галузі високих технологій, зв’язку та охорони здоров’я.
Враховуючи конструктивний політичний діалог, що підтримується між Україною та Ізраїлем з актуальних міжнародних питань, а також активні контакти між зовнішньополітичними відомствами двох країн, було висловлено пропозицію продовжити дію чинного Плану політичних консультацій між МЗС України та МЗС Держави Ізраїль на 2013 рік.
В рамках візиту в Україну А.Ліберман також узяв участь в інаугураційному заході з нагоди відкриття сучасного діагностичного центру в м. Вінниця, спорудженого за рахунок ізраїльських інвестицій.