Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я був радий зустрічі з моїм данським колегою і другом Ларсом Льокке. Наш діалог завжди відкритий, стратегічний і спрямований у площину майбутнього.
Я подякував Данії за її незмінну політичну, економічну, військову та енергетичну підтримку, а також за її лідерство у мобілізації допомоги для України.
Я поділився останніми новинами про мирні зусилля та останніми подіями на полі бою. Крім того поінформував колегу щодо складної ситуації в нашій енергетичній системі через постійні російські повітряні атаки, особливо в умовах суворої зими.
Данська модель прямої підтримки оборонної промисловості України показує вагомі результати на практиці. Такий підхід зміцнює як нашу стійкість, так і нашу довгострокову безпеку. Ми також обговорили майбутнє членство України в ЄС та шлях до цього.
Я вдячний Данії за солідарність і дружбу. Разом ми наближаємося до тривалого миру".