Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Мав плідну зустріч зі своїм швейцарським колегою Ігнаціо Кассісом, який наразі також є діючим головою ОБСЄ.
Я поінформував його про поточний стан мирних зусиль, ситуацію на полі бою та нещодавні жорстокі ракетно-дронові атаки Росії по Україні, в результаті яких загинули та отримали поранення цивільні люди.
Я наголосив на важливості механізмів ОБСЄ для забезпечення відповідальності за російські злочини.
Ми також обговорили наші двосторонні відносини. Я вдячний Швейцарії за незмінну підтримку з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
Нещодавнє рішення виділити 32 мільйони швейцарських франків відіграло велику роль у зміцненні нашої енергетичної стійкості та загалом надало значну підтримку Україні протягом минулої складної зими.
Сподіваюся на подальшу тісну співпрацю зі Швейцарією".