Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Був радий зустрічі з міністром закордонних справ Узбекистану Бахтійором Саїдовим, під час якої зокрема подякував Узбекистану за нещодавні плідні міжвідомчі консультації.
Ми обговорили подальші контакти, питання торгівлі та плани щодо відновлення засідань міжурядової комісії.
Я подякував Узбекистану за те, що у 2026 році він прийме українських дітей для оздоровлення.".