Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "На полях Анталійського дипломатичного форуму я провів плідну зустріч із міністром закордонних справ Єгипту Бадром Абдельатті.
Ми обговорили виклики у сфері безпеки, що стоять перед Україною та Близьким Сходом, і дійшли згоди, що безпека в наших регіонах тісно пов’язана між собою.
Ми також розглянули низку двосторонніх питань, що становлять взаємний інтерес, зокрема перспективи розширення співпраці в галузі сільського господарства, торгівлі та інших секторах економіки, а також можливості подальшого зміцнення нашого партнерства".