Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Був радий зустрічі зі своїм іспанським другом Хосе Мануелем Альбаресом Буено в кулуарах Ради міністрів закордонних справ ЄС в Люксембурзі. Ми обговорили шляхи зміцнення оборонної та енергетичної стійкості України, включаючи військово-технічне співробітництво, а також важливий внесок Іспанії в програми PURL та SAFE. Я подякував Іспанії за оголошену енергетичну допомогу Україні — 70 генераторів, які незабаром прибудуть. Ми цінуємо цю допомогу українському народу напередодні зими. Я наголосив на необхідності подальшого санкційного тиску на Росію через 19-й пакет санкцій ЄС, а також заходів щодо обмеження віз. Ми також бачимо потенціал для міських та регіональних партнерств між Україною та Іспанією. Я глибоко вдячний Іспанії за її відданість реабілітації українських дітей з прифронтових районів. Вдячний Іспанії за її незмінну підтримку. З нетерпінням чекаю на зустріч з Хосе Мануелем Альбаресом Буено у Києві найближчим часом".