Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я провів продуктивну телефонну розмову з моїм німецьким колегою, федеральним міністром Йоганном Вадефулем.
Ми обговорили ситуацію на полі бою, мирні зусилля та нашу спільну відповідальність за забезпечення безпеки Європи. Наша безпека є неподільною, а сила України має ключове значення для досягнення тривалого миру та стабільності на континенті.
Я подякував Німеччині за її непохитну підтримку та лідерство, зокрема у сфері оборонної співпраці. Ми обговорили подальші кроки щодо посилення спроможностей України, насамперед у сфері протиповітряної оборони.
Окрему увагу приділили підготовці до Конференції з питань відновлення України в Гданську, питанням відбудови нашої держави та важливості залучення як державних, так і приватних інвестицій.
Особливий акцент ми зробили на процесі вступу України до Європейського Союзу. Ми обговорили необхідність відкриття всіх переговорних кластерів та збереження динаміки європейської інтеграції України.
Вдячний Німеччині за солідарність з Україною та внесок у розбудову сильнішої, безпечнішої та стійкішої Європи".