Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Радий провести телефонну розмову з міністром Мамаду Тангара, щоб подякувати Гамбії за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Ми обговорили розвиток наших двосторонніх відносин та зміцнення нашої співпраці. Я також запросив свого колегу відвідати Україну з візитом".