Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Під час телефонної розмови з Федеральною міністеркою закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок висловив вдячність за її особисті зусилля і за підтвердження твердої підтримки України з боку Німеччини. Ми обмінялися думками з приводу підсумків наших візитів до Сирії та скоординували подальші кроки на підтримку сирійського народу, зокрема у сфері продовольчої безпеки".