• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Français
  • Español
  • Português
  • العربية
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з міністром міжнародних відносин і співробітництва ПАР Рональдом Ламолою
Опубліковано 08 листопада 2025 року о 08:03

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Провів конструктивну розмову з міністром міжнародних відносин і співробітництва ПАР Рональдом Ламолою.

Я поінформував його про наслідки російських атак на енергетичну систему України та подякував Південній Африці за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України.

Я повідомив свого колегу про факти незаконного вербування Росією громадян африканських країн, зокрема ПАР, для участі у війні проти України.

Ми обговорили шляхи розвитку двостороннього співробітництва та обмінялися думками щодо майбутніх контактів на високому рівні в межах головування Південної Африки у G20.

Я висловив вдячність Південній Африці за підтримку кандидатури України до Виконавчої ради ЮНЕСКО на 2025–2029 роки.

Запросив міністра Ламолу відвідати Україну."

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux