Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я провів телефонну розмову зі своїм азербайджанським колегою Джейхуном Байрамовим.
Ми обговорили поточний стан та подальший розвиток двосторонніх відносин, підтвердивши нашу прихильність поглибленню співпраці між нашими країнами.
Також ми обмінялися думками щодо широкого кола питань глобальної порядку денного, зокрема викликів безпеки, питань сполучення та розвитку транспортних маршрутів і коридорів".