• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Français
  • Español
  • Português
  • العربية
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з міністром закордонних справ Естонії Маргусом Цахкною
Опубліковано 09 січня 2026 року о 16:50

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я мав важливу розмову зі своїм колегою Маргусом Цахкною, враховуючи, що Естонія переймає координаційну роль у рамках Північно-Балтійської вісімки у 2026 році.

Я детально поінформував його про жорстоку атаку Росії на Україну, в якій знову були навмисно обстріляні мирні жителі та критична інфраструктура.

Ми обговорили конкретні кроки для забезпечення сильної та скоординованої відповіді на триваючий терор Росії, з особливим акцентом на терміновому посиленні протиповітряної оборони України.

Вдячний моєму колезі за особисте лідерство та непохитну участь у мобілізації максимальної допомоги для України.

Україна надає великого значення подальшому розвитку співпраці з країнами Північної та Балтійської Європи і високо цінує їх принципову, послідовну та значущу підтримку.

Ми скоординували наші наступні двосторонні контакти та спільні зусилля, щоб наблизити справедливий і тривалий мир для всієї Європи".

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux