Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Мав розмову зі своїм грецьким колегою, міністром Георгосом Герапетрітісом.
Ми обговорили триваючу агресію Росії проти України, поточні мирні зусилля та необхідність збереження сильного санкційного тиску на агресора.
Я подякував Греції за її послідовну підтримку та принципову позицію.
Ми також зосередилися на шляху України до вступу в ЄС. Просування нашого членства залишається стратегічним пріоритетом для України та спільною інвестицією в сильнішу, об'єднану Європу".