Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я мав змістовну розмову з моїм нідерландським другом Девідом ван Веелом, щоб розвинути контакти між нашими лідерами та обговорити мирні зусилля.
Я поінформував свого нідерландського колегу про подальшу конструктивну взаємодію української та американської команд.
Ми окремо обговорили шляхи консолідації додаткової оборонної допомоги Україні від партнерів.
Ми вдячні Нідерландам за їхню сильну та незмінну підтримку в усіх сферах."