Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я мав змістовну розмову з міністром закордонних справ Держави Кувейт Його Високоповажністю Абдуллою Алі Аль-Яхья.
Я поінформував свого колегу про ситуацію в енергетичній системі України після масштабних атак Росії. Я наголосив, що підтримка наших міжнародних партнерів є життєво важливою для допомоги українському народу пережити цю сувору зиму.
Ми обговорили шляхи посилення нашої співпраці та реалізації повного потенціалу наших двосторонніх відносин.
Я привітав свого колегу з успіхом дипломатії Кувейту в координації регіональної політики під час головування в Раді співробітництва арабських держав Затоки минулого року.
Я також запросив кувейтського міністра відвідати Україну".