Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Провів телефонну розмову з міністром закордонних справ Панами Хав'єром Мартінесом-Ача.
Привітав Панаму та свого колегу Хав'єра Мартінеса-Ача з успішним відзначенням 200-ї річниці Амфіктіонічного конгресу в Панамі.
Обговорили подальші кроки щодо розвитку двостороннього порядку денного, а також продовження підготовки до майбутніх контактів на високому рівні.
Наші держави зацікавлені у розширенні взаємовигідного співробітництва в широкому спектрі сфер, зокрема в оборонно-промисловій галузі.
Також поінформував колегу про останній розвиток подій на полі бою та наголосив, що Україна залишається сильною і сповненою рішучості".