Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Під час моєї розмови з міністром закордонних справ Уго де Села я подякував Перу за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.
Я поінформував про ситуацію на полі бою та наслідки триваючих терористичних атак Росії проти України.
Я наголосив на відданості України досягненню тривалого миру та поінформував колегу про підсумки зустрічі лідерів України та США у Флориді.
Ми обговорили двосторонню співпрацю та підтвердили нашу спільну відданість зміцненню відносин між нашими країнами."