Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Мені було приємно мати змістовну розмову з міністром закордонних справ Сан-Марино Лукою Беккарі.
Ми зосередилися на просуванні двостороннього діалогу та практичної співпраці.
Я подякував Сан-Марино за постійну підтримку України.
Я поінформував мого колегу про ситуацію з безпекою та про триваючий терор Росії проти критичної інфраструктури та цивільних людей.
Ми також обговорили нагальні потреби енергетичного сектору України.
Я запросив мого колегу відвідати Україну."