Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я мав розмову з моїм сербським колегою Марко Джуричем.
Я подякував за підтримку Сербією суверенітету та територіальної цілісності України.
Ми обмінялися думками щодо ключових питань двостороннього порядку денного, а також процесів європейської безпеки та інтеграції.
Я також поінформував свого колегу про наслідки російських атак на енергетичну галузь та мирні міста України".