Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Мав гарну розмову з міністром закордонних справ Єгипту, доктором Бадром Абдельатті.
Я висловив вдячність за підтримку Єгиптом українських резолюцій у міжнародних організаціях.
Також поінформував про тривожну ситуацію, пов’язану з незаконним вербуванням Росією громадян африканських країн для участі у її війні проти України.
Ми обмінялися думками щодо шляхів поглиблення двосторонньої співпраці. Попри виклики, спричинені російською війною, Україна готова зробити свій внесок у продовольчу безпеку Єгипту.
Я наголосив на важливій ролі Єгипту в нещодавніх дипломатичних зусиллях, спрямованих на припинення війни в Газі. Ми обговорили важливість забезпечення сталого миру та стабілізації на Близькому Сході.
Я запросив свого колегу відвідати Україну."