Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я був радий продовжити наш діалог із моєю грузинською колегою Макою Бочорішвілі після наших нещодавніх контактів у Єревані.
Під час сьогоднішньої розмови ми відзначили конструктивний діалог між нашими країнами та погодилися щодо взаємної зацікавленості в нормалізації українсько-грузинських відносин.
Ми обговорили двосторонні відносини та взаємодію в межах міжнародних організацій. Також підтвердили нашу відкритість до подальшого розвитку двостороннього співробітництва та підтримання активних контактів".