Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Під час нашої розмови я подякував Ксав'є Беттелю за солідарність Люксембургу з Україною в час, коли ми працюємо над відновленням миру в нашій країні та всій Європі.
Я вдячний йому за його непохитну позицію, що жодних рішень щодо України не може бути без України.
Ми зосередилися на шляхах посилення стійкості України в умовах триваючої жорстокої війни з боку Росії.
Я наголосив на необхідності повною мірою використовувати заморожені активи Росії та змусити Москву заплатити за шкоду, яку вона завдала Україні.
Ми також обговорили подальшу інтеграцію України до ЄС як найвищий пріоритет для нашої країни та народу."