Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я був радий зустрітися з Генеральним секретарем АСЕАН Као Кім Хурном.
Ми обговорили розвиток взаємовигідної співпраці між Україною та АСЕАН, поглиблення діалогу й розширення практичної взаємодії, зокрема у сферах продовольчої безпеки, енергетики та цифровізації.
АСЕАН є важливим партнером України в сучасній міжнародній архітектурі. Україна підтверджує свій намір стати секторальним партнером з діалогу АСЕАН.
Я також запросив Генерального секретаря відвідати Україну."