Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "У штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку я зустрівся з в.о. міністра закордонних справ Вʼєтнаму Лє Хоай Чунгом.
Обговорили кроки для підтримання позитивної динаміки двосторонніх контактів, зміцнення наших зв’язків і розвитку економічної співпраці.
Ми обидва поділяємо переконання, що принципи суверенітету та територіальної цілісності є основоположними для міжнародного миру й безпеки.
Домовилися продовжувати активний діалог, спрямований на зміцнення взаємовигідного партнерства між нашими державами."