Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "У межах візиту Президента України Володимира Зеленського я провів змістовну двосторонню зустріч зі своїм азербайджанським колегою, міністром Джейхуном Байрамовим.
Ми відзначили важливість сьогоднішніх результативних переговорів між нашими лідерами та скоординували подальші кроки для практичної реалізації досягнутих домовленостей.
Я поінформував міністра Байрамова про ситуацію на полі бою після найважчої зими в нашій історії: Україна тримає оборону та змушує агресора платити дедалі вищу ціну. Також я ознайомив колегу з останніми позитивними зрушеннями на нашому євроінтеграційному напрямі та просуванням України на шляху до членства в Європейському Союзі.
Ми обговорили пріоритетні напрями співпраці, зокрема енергетику, гуманітарну допомогу, економіку, політичний діалог та відновлення українських дітей.
Я вдячний Азербайджану за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, надання гуманітарної допомоги та готовність зміцнювати наші двосторонні відносини.
Сьогодні ми також розширили нашу договірно-правову базу, підписавши шість нових угод. Однією з них став Договір між Україною та Азербайджанською Республікою про правову допомогу у цивільних та господарських справах, підписаний міністрами закордонних справ. Він сприятиме спрощенню судового співробітництва, розвитку ділових зв’язків та зміцненню нашого стратегічного партнерства".