Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Було приємно зустрітися з державною міністеркою ОАЕ Ланою Нуссейбех у Мюнхені.
Ми обговорили мирні зусилля після двох раундів переговорів в Абу-Дабі. Я подякував ОАЕ за всі зусилля, спрямовані на прискорення мирного процесу. Україна високо це цінує та розраховує на активну роль ОАЕ.
Я надав детальну інформацію про постійні та масовані атаки Росії на енергетичну інфраструктуру України та поділився нашими пріоритетними потребами."