Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Під час плідної розмови з моєю колегою з Андорри Іммою Тор Фаус ми домовилися надати нового імпульсу нашій двосторонній співпраці.
Я подякував Андоррі за гуманітарну допомогу, внесок у відновлення та підтримку ініціатив України в рамках міжнародних організацій.
Ми обговорили шляхи зміцнення енергетичної стійкості України та посилення відповідальності за злочини Росії.
Ми продовжимо зміцнювати наше партнерство заради тривалого миру та безпеки в Європі".